Snow Kissed - Dinerset
Prijs informatie per dag
Alle prijzen zijn in euro’s per stuk, per dag, exclusief transport en op- en afbouw kosten. Een aantal artikelen zijn alleen te bestellen in vastgestelde verpakkingseenheden. Na het plaatsen van de bestelling worden alle materialen op beschikbaarheid gecontroleerd en bevestigd per e-mail. Lees meer over onze Algemene voorwaarden.
Omschrijving
Kerstdinerpakket huren | Héman Horeca
White plates. Big Christmas energy.
Wie zegt dat wit servies saai is? Met Snow Kissed, het kerstdinerpakket van Héman Horeca, bewijzen we graag het tegendeel. Strakke witte borden, elegant glaswerk en stijlvol bestek vormen de perfecte basis voor een kersttafel die helemaal jouw stijl uitstraalt.
Geen drukke prints, gouden krullen of overbodige poespas. Gewoon een frisse, tijdloze tafelsetting die ruimte laat voor waar het écht om draait: heerlijk eten, goede gesprekken en een gezellige kerst.
Een witte kerst, maar dan op tafel
Droom je van een white Christmas? Begin dan gewoon bij je eettafel!
Met Snow Kissed creëer je een stijlvolle kersttafel die je helemaal naar eigen smaak kunt aankleden. Ga voor winterse elegantie met kaarslicht en dennengroen, of pak juist flink uit met kleurrijke kerstdecoraties. Alles kan, want wit past overal bij.
Het moderne Q Basic-servies, de verfijnde Electra-wijnglazen en het stijlvolle Stylo-bestek zorgen samen voor een frisse uitstraling.
En het beste nieuws? Je hoeft niet tien keer dezelfde borden en glazen in huis te hebben. Die huur je gewoon bij Héman Horeca.
Wat zit er in het Snow Kissed kerstdinerpakket?
Dit complete verhuurpakket is samengesteld voor 10 personen en bevat:
-
10x Dessertvork Stylo
-
10x Tafelvork Stylo
-
10x Dessertbord Héman – Ø 21 cm
-
10x Platbord Q Basic – Ø 25 cm
-
10x Platbord Q Basic – Ø 28 cm
-
10x Tafelmes Stylo
-
10x Dessertmes Stylo
-
10x Cocktailvork Stylo
-
10x Cocktaillepel Stylo
-
12x Tumbler du Vin – 33 cl
-
15x Wijnglas Electra – 55 cl
-
24x Wijnglas Electra – 35 cl
-
10x Diepbord Pure Style – Ø 18 cm
-
10x Wit servet Mokka – 50 x 50 cm
Waarom Snow Kissed?
-
Wit, maar zeker niet saai: een frisse basis die jouw kerstdecoratie laat knallen.
-
Mix & match erop los: klassiek, modern, kleurrijk of minimalistisch. Jij kiest.
-
Geen serviesstress: alle benodigdheden voor een mooi gedekte tafel in één pakket.
-
Stijlvol zonder gedoe: strak servies, elegant glaswerk en bijpassend bestek.
-
Huren is slimmer: geen extra servies aanschaffen dat de rest van het jaar in de kast staat.
Keep calm and let it snow!
Kerst is al druk genoeg. Je hebt een menu te bedenken, boodschappen te doen en gasten te ontvangen. Dan wil je niet óók nog bezig zijn met de vraag of je wel genoeg borden, glazen en bestek hebt.
Met Snow Kissed van Héman Horeca is jouw tafelgerei in één keer geregeld. Jij zorgt voor het lekkere eten en de gezelligheid, wij voor de perfecte basis.
Want een geweldige kersttafel hoeft niet ingewikkeld te zijn.
Huur Snow Kissed bij Héman Horeca en maak van jouw kerstdiner een feestje. Zonder gedoe, mét stijl.
Specificaties
Wat vind je hiervan?
Reviews
Een review schrijvenAnderen bekeken ook
Rust Green - Dinerset
Artikel: 99936
Oriëntal Lotus - Dinerset
Artikel: 99934
Matcha Coco - Dinerset
Artikel: 99932
Burnt Sienna - Dinerset, 10 personen
Artikel: 99922
L'Or de Fête - Dinerset, 10 personen
Artikel: 99920
Hulp nodig met bestellen?
Neem vrijblijvend contact met ons op voor al je vragen.
Waarom bestellen bij Héman
-
Het grootste verhuurassortiment
-
Levering door heel Nederland
-
Al ruim 100 jaar in Amsterdam
-
Op- en afbouwservice
-
Deskundige klantenservice
-
Voor bedrijven en particulieren
