Over ons

Heman is de horecaverhuurservice waar je moet zijn voor een groot assortiment voor party- en horecabenodigdheden. We werken iedere dag hard aan om alle verhuurmaterialen klaar te zetten jouw evenement. Zowel particulier als zakelijk. Met trots kunnen we zeggen dat we dit al zo’n ruim 100 jaar doen en dat wij één van de marktleiders van Nederland zijn. Wij hebben namelijk het grootste verhuurassortiment wat we verhuren door heel Nederland. We beschikken over meer dan 3000 verhuurartikelen. Van koffielepeltje tot podium en van stoel tot keukenapparatuur. Ons streven? Bij elke partij staan wij voor je klaar, zodat je het niet alleen hoeft te doen. We geven advies, halen of brengen de materialen als je wilt bij je op en bieden we op- en afbouw aan. Zelfs de afwas nemen we van je over. Dit doen we met een team, vol met enthousiaste collega’s die graag meedenken en service hoog in het vaandel hebben staan. Naar elkaar, en met onze klanten.

Onze partner BloemBloem verzorgt de eventstyling van jouw (trouw)feest, evenement, festival, studiosetting of congres op elke gewenste locatie. Onze eventstylisten denken met je mee voor het concept van de ruimtes en gelegenheden op basis van jouw ideeën en wensen en helpen met de uitvoering daarvan.

Wil je meer weten over ons? ► Lees verder 
Bij ons komen werken? Bekijk de openstaande vacatures ► Vacatures

Onze collega's 

Sales


 

Misja Engelsman
misja@heman.nl


Harry Drevers
harry@heman.nl

Frank Sissingh
frank@heman.nl

BloemBloem - Concept, design, decoration

Elise Kooi
e.kooi@bloembloem.nl

Ròbin Meissen
r.meissen@bloembloem.nl

Directie
John Heeroma
john@heman.nl
Richard Verhoef
rverhoef@bloembloem.nl

Richard Koster
richard@heman.nl

Administratie
Maike Smits
maike@heman.nl
Jordy Vis
jordy@heman.nl